bip.gov.pl
A A A K
SmodBIP
To jest wersja archiwalna z dnia 12.12.2016, zobacz aktualną wersję tej strony.
Zmiany wprowadzono z powodu: zmiana obsługi sekretariatu

Kontakt z Centrum Żeglarskim

Dyrektor

Łukasz Pundyk – l.pundyk@centrumzeglarskie.pl


Wicedyrektor ds. sportu i rekreacji

Magdalena Piasecka-Górny – m.piasecka@centrumzeglarskie.pl


Wicedyrektor ds. organizacji imprez i współpracy międzynarodowej

Jerzy Raducha – j.raducha@centrumzeglarskie.pl


Obsługa sekretariatu

Justyna Wieczorek – biuro@centrumzeglarskie.pl, tel 91-46-00-844


Rekrutacja na zajęcia, szkolenia i wypoczynki
(pok. 113 czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 15:30)

Monika Kałłas – m.kallas@centrumzeglarskie.pl, tel. 91-46-00-844 wew. 14


Promocja

Beata Hendlik-Stawarz – b.hendlik@centrumzeglarskie.pl, tel. 91-46-00-844 wew. 18


Rzecznik prasowy

Tomasz Owsik-Kozłowski - rzecznik@centrumzeglarskie.pl, tel. 517 423 577


Organizacja imprez morskich i współpraca międzynarodowa

Zofia Sadłowska – z.sadlowska@centrumzeglarskie.pl, tel. 91-46-00-844 wew. 22

Beata Prell (urlop) – b.prell@centrumzeglarskie.pl, tel. 91-46-00-844 wew. 22

Tomasz Seidler – t.seidler@centrumzeglarskie.pl, tel. 91-46-00-844 wew. 25

Małgorzata Kempa – m.kempa@centrumzeglarskie.pl, tel. 91-46-00-844 wew. 23

Beata Stankowska - b.stankowska@centrumzeglarskie.pl, tel. 91-46-00-844 wew. 23


Szkolenia żeglarskie

Jerzy Kaczor – j.kaczor@centrumzeglarskie.pl, tel. 91-46-00-844 wew. 32


Obsługa armatorów

Wojciech Gmerek – w.gmerek@centrumzeglarskie.pl, tel. 91-46-00-844 wew. 24


Zamówienia publiczne

Marek Kamiński – m.kaminski@centrumzeglarskie.pl, tel. 91-46-00-844 wew. 33


Księgowość

e-mail – księgowosc@centrumzeglarskie.pl

Główna księgowa – Katarzyna Wieloch, tel. 91-46-00-844 wew. 17

Beata Migdalska, tel. 91-46-00-844 wew. 16

Katarzyna Krzynówek, tel. 91-46-00-844 wew.16


Kadry

Małgorzata Golus – m.glous@centrumzeglarskie.pl, tel. 91-46-00-844 wew.15


Zaopatrzenie

Maciej Maksymiuk – m.maksymiuk@centrumzeglarskie.pl, tel. 91-46-00-844 wew. 31


Informatyk

Andrzej Poczopko – a.poczopko@centrumzeglarskie.pl, tel. 91-46-00-844 wew. 24


Recrepcja obiektu noclegowego

recepcja@centrumzeglarskie.pl, tel. 91 461 53 91

Kierownik obiektu

Krzysztof Synowiec - k.synowiec@centrumzeglarskie.pl, tel. 91 460 08 44 wew. 51



Opublikował: Andrzej Poczopko
Publikacja dnia: 12.12.2016
Podpisał: Andrzej Poczopko
Dokument z dnia: 15.02.2016
Dokument oglądany razy: 1 105