bip.gov.pl
A A A K
SmodBIP

Kontakt z Centrum Żeglarskim

Dyrektor

Krzysztof Łobodziec - k.lobodziec@centrumzeglarskie.pl


Wicedyrektor ds. sportu i rekreacji

Magdalena Piasecka-Górny m.piasecka@centrumzeglarskie.pl


Wicedyrektor ds. organizacji imprez i współpracy międzynarodowej

Jerzy Raducha – j.raducha@centrumzeglarskie.pl

Obsługa sekretariatu

Magdalena Szubska – biuro@centrumzeglarskie.pl, tel +48 91 4600 844


Rekrutacja na zajęcia, szkolenia i wypoczynki
pok. 8

Magdalena Straburzyńska – m.straburzynska@centrumzeglarskie.pl, tel. +48 91 4600 844


Promocja

Beata Hendlik-Stawarz – b.hendlik@centrumzeglarskie.pl, tel. +48 91 4600 844


Rzecznik prasowy

Celina Wołosz - rzecznik@centrumzeglarskie.pl, tel. +48 517 423 577


Organizacja imprez morskich i współpraca międzynarodowa

Zofia Sadłowska – z.sadlowska@centrumzeglarskie.pl, tel. +48 91 4600 844

Beata Prell – b.prell@centrumzeglarskie.pl, tel. +48 91 4600 844

Małgorzata Figaszewska (urlop)m.figaszewska@centrumzeglarskie.pl, tel. + 48 91 4600 844

Monika Marach - m.marach@centrumzeglarskie.pl, tel.: +48 91 460 08 44

Kamil Szykołowski - k.szykolowski@centrumzeglarskie.pl, tel.: +48 91 460 08 44


Szkolenia żeglarskie

Jerzy Kaczor – j.kaczor@centrumzeglarskie.pl, tel. +48 91 4600 844


Obsługa armatorów

Wojciech Gmerek – w.gmerek@centrumzeglarskie.pl, tel. +48 91 4600 844


Zamówienia publiczne

Marek Kamiński – m.kaminski@centrumzeglarskie.pl, tel. +48 91 4600 844


Księgowość

e-mail – księgowosc@centrumzeglarskie.pl

Główna księgowa – Anna Kobusińska, tel. +48 91 4600 844

Katarzyna Krzynówek, tel. +48 91 4600 844

Katarzyna Lewandowska, tel. +48 91 4600 844


Kadry

Beata Wilczko – b.wilczko@centrumzeglarskie.pl, tel. +48 91 4600 844


Zaopatrzenie

Maciej Maksymiuk – m.maksymiuk@centrumzeglarskie.pl, tel. +48 91 4600 844


Informatyk

Grzegorz Paszkiewicz – g.paszkiewicz@centrumzeglarskie.pl, tel. +48 91 4600 844


Recepcja obiektu noclegowego

recepcja@centrumzeglarskie.pl, tel. + 48 91 461 53 91

Kierownik obiektu

Mateusz Szubski - m.szubski@centrumzeglarskie.pl, tel. +48 91 4600 844



Opublikował: admin admin
Publikacja dnia: 25.11.2020
Podpisał: Grzegorz Paszkiewicz
Dokument z dnia: 25.11.2020
Dokument oglądany razy: 4 325